ÜST
Image Alt

OTOMOBİL BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Fren, balata, kampana, şanzuman,diferansiyel temizliğinde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Fren sistemini sökmeden uygulanabilir. Fren hidrolik sıvısını, gresi ve yağı kolayca çıkarır. Motor toplama ve tamiri esnasında çapak alma hassas temizlik için mükemmel bir üründür. Dar alanlardaki yağı ve kiri akıtmak veya döşemelerdeki ağır yağ lekelerini çıkarmada kullanılabilir. Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Bol köpüklü araç yıkayıcısıdır. Bu şampuan otomobiller için geliştirilmiş olup kiri, pisliği mükemmel şekilde söker ve aracınızın parlak yüzeyini yeniler. Kalın zengin bir köpük oluşturur ve leke bırakmaz. Kullanım Şekli: Kova içerisine aracın kirliliğine göre 1-2 kapak konur.

Araçların dış yıkamasında kullanılır. Araç dış yıkama temizliğinde fırça sünger kullanmadan mükemmel temizlik sağlar. İlacın içerisindeki özel cila sayesinde araca parlaklık verir ve su itici özelliğiyle araç su tutmaz ve aracın kirlenmesini geciktirir. Fırça ve sünger kullanılmadığından boyanın aşınmasına neden olmaz ve uzun yıllar orjinal görünümde kalmasını sağlar. Kullanım Şekli: 1/60 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Tüm marka ve model araçlarda kullanılabilir. Araç torpidolarını temizler ve korur. Antistatik özelliği sayesinde torpidolar uzun süre toz tutmaz. Ayrıca deri, plastik ve lastik zeminlerde de kullanılabilir. Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılan süper konsantre temel üründür. Birçok ürünün yaptığı işi tek başına yapar. Kullanıldığı yerde doğal bir parlaklık bırakır. Kullanım Şekli: 1/5 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.