ÜST
Image Alt

DEZENFEKTAN ANTİSEPTİK ÜRÜNLER

Özel olarak formüle edilmiş durulama gerektirmeyen, alkol bazlı el dezenfektanıdır. Bakterisit, fungusit ve antiseptic etkilidir. Cildi kurutmaz, yumuşatır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürün ele alınır, ovalanır durulanmaz.

Özel olarak formüle edilmiş bakterisit, fungusit ve antiseptik özellik taşıyan durulama gerektirmeyen güçlü el dezenfektanıdır. Kullanımı kolaydır. Çabuk kurur. Gıda sektörü için formüle edilmiştir. Cildi kurutmaz, ellerdeki çatlakları önler.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeyleri temizleyen, dezenfekte eden ve koku gideren, mikrop öldürücü etkin bir temizleyicidir. Mantar ve küf oluşumunu engeller. Gram (+) ve (-) bakterileri yok eder. Kalıntı bırakmaz.

Kullanım Şekli: 1/50 ile 1/300 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Antiseptik, hoş kokulu köpüklü likit el sabunudur. Tüm bakteri ve mantar türlerine karşı fungusit etkilidir. Cildi kurutmaz, nemlendiricili ve pH: 5,5‘tir.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Logionella pneumophila bakterisinin neden olduğu lejyoner hastalığına karşı geliştirilmiş mikrop ve virüs öldürücü dezenfektandır. Hastalık, akciğer enfeksiyonuna neden olur ve su kaynaklarında bulunan bakterilerin air- conditioner, duş başlıkları, jakuziler gibi aerosollerle havaya yayılması ve bu havanın solunması ile oluşur. Otellerde bu tip aerosoller çok kullanıldığından otellerin sıhhi tesisat sistemlerinde bu bakteri ve virüslerin barınmasına olanak vermeyecek önlemler alınmalıdır. Bu önlemler düzenli aralıklarla sürdürülmelidir. Ürün Klima ve havalandırma sistemlerini dezenfekte eder. Su depolarında kireç ve pas temizliği sonrasında kullanım suyuna dozajlanarak ilave edilir. Duş başlıkları, süs havuzları, sıcak su boyler sistemleri, tuvaletler, logar kıyıları, döşemeler, duvarlar ve mobilyaları dezenfekte eder.

Kullanım Şekli: Klima ve ortam dezenfeksiyonlarında 1/20 ile 1/50 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Mikrop, bakteri ve virüsleri barındıran hava filtreleri, hava boruları, çöp kutuları, dolap içleri, elektrik düğmeleri, ofis ve hastane ekipmanlarını dezenfekte eden güçlü bir dezenfektan ve koku gidericidir. Püskürtülen yüzeyde gram pozitif ve gram negatif bakterileri, virüsleri, mantar ve küfleri yok eder.

Kullanım Şekli: Saf olarak ortama püskürtülür.