ÜST
Image Alt

BULAŞIK YIKAMA ÜRÜNLERİ

Kolay durulama özelliğine sahip konsantre elde bulaşık yıkama sıvısıdır. Fosfat içermez. Güçlü formülü ve bol köpüğü sayesinde ovma gerektirmez. Leke bırakmaz. Sert sularda dahi çok etkilidir. İçeriğindeki yumuşatıcı sayesinde ellere zarar vermez. Kullanım Şekli: Yıkanacak bulaşık miktarına bağlı olarak yıkama suyuna doğrudan ilave edilir.

Ekonomik, her türlü bulaşık için uygun, kolay durulanan elde bulaşık yıkama sıvısıdır. Leke bırakmaz. Kullanım Şekli: Yıkanacak bulaşık miktarına bağlı olarak yıkama suyuna doğrudan ilave edilir.

Sanayi tipi otomatik bulaşık makinesi deterjanıdır. Özellikle farklı sertlikteki sularda mükemmel netice almak için geliştirilmiş bir üründür. Kire ve yağa çok iyi nüfuz ederek ağır kokuları giderir. Lekesiz temizlik sağlar. Kullanım Şekli: Sanayi tipi bulaşık makinelerine bağlanan dozaj üniteleri ile kullanılır. Litre başına 1,5 ile 3,5 gr arasında dozajlama yapılır.

Sanayi tipi otomatik bulaşık makineleri için durulama ve parlatma maddesidir. Bütün su sertlik derecelerinde etkindir. Kireç birikimini önleyerek cam, metal ve porselen malzemenin parlamasını sağlar. Leke bırakmaz. Köpüklenmeyi önleyerek bulaşıklarda deterjan artığı kalmamasını sağlar. Kullanım Şekli: Sanayi tipi bulaşık makinelerine bağlanan dozaj ile litre başına 0,1 gr dozalama yapılır.

Otomatik bulaşık makineleri için özel olarak formüle edilmiş kireç çözücüdür. Bulaşık makinesini kireçten korur. Enerji kaybını önler. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur. Kullanım Şekli: Bulaşık makinesinin hazne kapasitesine ve kireç tabakasının yoğunluğuna göre 1/10 oranında ilave edilir.