ÜST
Image Alt

GENEL VE ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Fosfat içermeyen kalıcı esanslı konsantre bir genel temizlik ürünüdür. Mükemmel formülasyonu ve çiçek esansı ile uygulanan yüzeyleri çok iyi temizler ve kalıcı hoş bir koku bırakır. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Kullanım Şekli: 1 birim ürün 10 ile 30 birim aralığında su ile seyreltilerek kullanılır.

Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde içermeyen doğal, yağ çözücü ve koku giderici temizlik ürünüdür. Doğal portakal kokusu ile uygulanan yüzeylerde hoş bir koku bırakır. Solvent içermez. Gıda maddesi işletmeleri, mutfak, yemekhane, çöp konteynırı vb. alanlarda uygulanabilir. Kullanım Şekli: 1 birim ürün 10 ile 30 birim aralığında su ile seyreltilerek kullanılır.

Halı ve döşemelik kumaşlarda temizlik ve parlaklık sağlayan konsantre halı şampuanı ve parlatıcısıdır. Özel formülü sayesinde hızlı kurur. Renkleri soldurmaz. Halı ve kumaşlarda ilk günkü parlaklığını ve canlılığını kazandırır. Antistatiktir. Kullanım Şekli: Elle yıkamada 1/10, Makinelerde ise 1/20 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Cam, vitray, ayna, tüm parlak ve sert yüzeyler ile kristal avizeler ile aydınlatma malzemelerinde iz bırakmadan mükemmel temizlik ve parlaklık sağlar. Yüzeyin toz tutmasını önler. Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Özellikle gıda sektörü için üretilmiş fırın, fırın tavanları, yanmış yağlar, katran, kurum kalıntıları, baca dumanı ve davlunbaz temizliğinde kullanılan yanmaz, konsantre su bazlı temizleyicidir. Kötü koku ve kalıntı bırakmaz. Kullanım Şekli: 1/5 ile 1/25 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

Mutfak ürünlerinin logarlarında biriken yağı borunun içinde suyun kolayca akacağı şekilde çözerek tıkanmayı önler. Duman çıkarmadan tıkanmış boru ve giderleri açar. Likit bir üründür. Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Çok yönlü, konsantre fayans, banyo ve tuvalet temizleyicisidir. Tuvalet kokularını giderir, yüzeyleri temizler ve dezenfekte eder. Tuvaletlerdeki yosunumsu tabakaları, kurumuş sabun, kireç ve su lekelerini yok eder, yüzeyi parlatır. Özellikle prinç, bakır gibi metallerde oksitlenmeyi alır, parlaklık sağlar. Kullanım Şekli: 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Konsantre çok amaçlı genel temizlik ürünüdür. Durulama gerektirmeyen formülüyle sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde eşsiz temizlik sağlar. Asit, amonyak, serbest alkali ve fosfat içermez. Birden çok ürünün yerine tek ürün olarak kullanılır, dolayısıyla çok ekonomiktir. Kullanım Şekli: 1/10 ile 1/30 arasında değişen oranlarda su ile seyreltilerek kullanılır.