ÜST
Image Alt

ENDÜSTRİYEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde oluşan kireç, mineral, tortular, yosunlaşma ve pasın giderilmesinde kullanılan çok konsantre asidik temizleyicidir. Kireci iyonize halinde bünyesine alarak çözer. Metal yüzeylere zarar vermeyen inhibütörler içerir.

Kullanım Şekli: Tortu ve kirecin yoğunluğuna göre 1/10 oranında su ile seyreltilir.

Çimento, kireç, tortu kalıntıları ve pası özel formülü sayesinde güvenle uzaklaştıran asit tipi bir üründür. Metal yüzeylerdeki harç birikintilerini boyaya zarar vermeden temizler.

Kullanım Şekli: Tortu ve kirecin yoğunluğuna göre 1/20 oranında su ile seyreltilir.

Ağır yağ, gres, katran ve wax sökücü üründür. Su ile seyreltiliğinde oluşturduğu emülsiyon sayesinde dik yüzeylere tutunur ve yağı kiri bünyesine alana kadar yüzeyde kalır. Ovalamaya gerek kalmadan çözer. Klorlu solvent, asit, alkali içermez. Buhar çıkarmaz.

Kullanım Şekli: 1/4 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Zeminlerdeki ve ithal araçların üzerindeki ilk koruyucu wax tabakasının uzaklaştırılmasında kullanılır. Araç boyasına ve zemine zarar vermez. Hem wax hem de kir çözücüdür.

Kullanım Şekli: 1 birim ürün 5 birim sıcak su ile seyreltilerek kullanılır.

Elektrik motor ve aksamlarının demonte edilmeksizin temizlenmesinde ve nemin uzaklaştırılmasında kullanılan yalıtkan bir solventtir. Kontaktörlere, motor sargılarına tüm toz, yağ, pasak ve rutubet giderilinceye kadar püskürtülür. Hızlı buharlaşır.

Kullanım Şekli: Direkt olarak yüzeye uygulanır.

Mekanik parça temizlikleri ve her türlü hassas ekipmanın yağdan ve kirden arındırılması için geliştirilmiş bir üründür. Aynı zamanda mum, asfalt, mürekkep ve diğer tortu bırakan lekeleri giderir. Metali aşındırmaz. Plastik, kauçuk ve boya maddesine zarar vermeden temizlik yapar.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Endüstriyel yüzey temizleyicidir. Elektronik üretim tesislerinde özellikle metalik ve füme renkli yüzeylerden, montaj aşamasında oluşan yağ ve parmak izlerini giderir. Bakalit ve plastic yüzeylerde güvenle kullanılır. Durulama gerektirmez.

Kullanım Şekli: 1/8 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Alüminyum serpantin radyatör ve peteklerin temizliği, parlatılması için geliştirilmiş asitli bileşik içermeyen bir temizleyicidir. Isı transferini engelleyen ve tıkanmalara yol açan yağ ve kir tabakaları ile alüminyumoksidi çözer

Kullanım Şekli: 1/50 ile 1/25 birim arasında değişen oranlarda su ile seyreltilerek kullanılır.

Çok ağır kirlerin temizliğinde etkilidir. Suyun biriktiği yerlerde oluşan mineral tortuları, silisyum kalıntılarını ve pas lekelerini çözer. Silisyumlu suların kullanıldığı kazan ve su devrelerinde oluşan tortuların çözülmesinde etkilidir.

Kullanım Şekli: 1/10 ile 1/25 oranında seyreltilerek kullanılır.

Tekstil sektöründe kumaş üzerinde bulunan yağ, kir, gres ve diğer lekeler üzerinde etkilidir. Uygulanan kumaş ve leke özelliğine bağlı olarak ürün alternatifleri bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Elektronik devre kartlarının temizliğinde güvenle kullanılabilen bir temizlik ürünüdür. Temizlenecek kartların üzerindeki toz ve pasakları kolayca temizler.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Özellikle gıda üzerine üretim yapan fabrikaların bakım departmanlarında güvenle kullanılan solvent ve koku içermeyen, yanıcı olmayan yağ çözücü bir üründür. Köpüklü ve köpüksüz olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: 1/20 oranında seyreltilerek kullanılır.