ÜST
Image Alt

KURUMSAL

EMR CHEMICAL INDUSTRY tüm ürünleri, en yüksek kalite ve saflıkta hammaddeler kullanarak yıllar içinde kendine ait AR&GE birimi bünyesinde geliştirmiş ve kanıtlanmış bilimsel prensiplere göre üretmektedir.

Temel anlayışımız; uluslararası düzeyde ürün ve hizmet kalitemizi koruyarak tüketiciyi memnun etmektir. Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen ve zengin birikimini deneyimli personeli ile birleştirerek teknolojiyi takip eden firmamız, özel formülasyon ve üretim çalışmaları ile müşterilerimizin global düzeyde ihtiyaçlarını karşılayarak her zaman yanında olmayı ilke edinmiştir.

Ürünlerimiz tamamen konsantredir ve rekabetçi fiyat seviyesiyle oldukça ekonomiktir.

Her biri konusunda uzman yöneticilerimiz ve personelimiz kalite ve hizmette en iyi olmayı hedefleyen firmamızın en önemli sermayesidir.


EMR Chemical Industry, büyüme stratejisi, yenilikçi ürün ve hizmetleri geliştirmeye odaklı, kaliteli ve esnek aksiyon geliştirme imkanına sahip, vizyonu dünya pazarlarına açık bir bakış açısı üzerine inşa edilmiştir.

Her yeni gün genişleyen ürün skalası ve genişlettiği çalışma alanları içerisinde endüstriyel temizlik sektörü ve özel kimyasallar üretimini sürdürmektedir.


”Kuruluşumuz, doğanın ve iklimin korunmasına yönelik ilkeli duruşu sayesinde gerekli tüm yatırımlarını bu minvalde yapmış olmakla birlikte bu anlayış ve düstur ile Dünya’mızın daha yaşanabilir bir yer olması için her türlü girişimin savunucusu olmaya devam edecektir..”