ÜST
Image Alt

ÇAMAŞIR YIKAMA VE KURU TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Çamaşırhanelerde kullanılan otomatik makineler için özel olarak geliştirilmiş az köpüren ağartıcılı toz deterjandır. Özellikle protein ve kan lekelerinin giderilmesinde etkin olarak kullanılır. Endüstriyel tip çamaşır makinelerinde kullanılması uygundur. Kullanım Şekli: 1 kg kuru çamaşıra 5 ile 10 gr arasında kullanılır.

Ağır kir ve yağ lekelerinin giderilmesi için geliştirilmiş yardımcı yıkama maddesidir. Özellikle kanlı çamaşırlarda etkilidir. Her türlü kumaşın yıkamasında kullanılır. Endüstriyel tip çamaşır makinelerinde kullanılması uygundur. Kullanım Şekli: 1 kg kuru çamaşıra 5 ile 7 gr arasında kullanılır.

Oksijen ağartıcılı yardımcı yıkama maddesidir. Çamaşırları yıpratmaz. Beyaz çamaşırlarda güvenle kullanılır. Endüstriyel tip çamaşır makinelerinde kullanılması uygundur. Kullanım Şekli: 1 kg kuru çamaşıra 5 ile 10 gr arasında kullanılır.

Kireçli ve tuzlu sularda maksimum yumuşatma etkisi gösteren konsantre çamaşır yumuşatıcısıdır. Özellikle havlu ve yünlülerde çok iyi sonuç verir. Çamaşırların daha çabuk kurumalarını sağlar ve buruşmalarını önler. Kullanım Şekli: 40 kg çamaşır için 10 ml kullanılır.