ÜST
Image Alt

AR&GE

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

ÖZEL İHTİYAÇLARA YÖNELİK ÇÖZÜM ÜRETİCİ KİMYASAL GELİŞTİRME

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak; fabrikalarda, işyerlerinde veya konutlarda oluşan çeşitli temizlik, bakım ve proses içi ihtiyaçlar için gerekli kimyasal ürünlerin araştırmasını ve geliştirmesini yapıp sorunun çözümüne katkıda bulunuyoruz. 

Her ürünüyle katma değer yaratmayı hedefleyerek çalışmalarını aralıksız sürdüren EMR CHEMICAL INDUSTRY, sektöre özel ve müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan üstün performanslı endüstriyel temizlik ve bakım ürünleri geliştiriyor.

Bu kapsamda, temel malzeme bilimi ve proses geliştirme çalışmaları ile global kalite seviyesinde stratejik tedarik ve çözüm ortaklığı anlayışıyla araştırma-geliştirme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

  • Deneyimli Ar-Ge Ekibi, modern karıştırma ve reaksiyon yöntemleriyle ve moleküler bağ teknolojisiyle yüksek karışım hızlarını ve bununla ilintili kıvam mekanizmalarının sonuçlarını ürün performansının geliştirilmesinde kullanıyor.
  • Kimyasal karışım ve reaksiyon teknolojisindeki konvansiyonel yaklaşımlardan farklılaşarak miksaj işleminde elde edilen malzemeyi, son üründe performans beklentilerini en üst seviyede karşılayacak uygun termo-mekanik işlemler ile bir araya getirme yeteneğine sahip.
  • Miksaj tekniği ile üretilen çeşitli endüstriyel bakım ve temzilik ürünlerinin mikroyapısal ve mekanik karekterizasyonu ve bu sonuçlardan hareketle malzeme tasarımı konusunda çalışmalar yapılıyor.
  • Yenilikçi yaklaşımını, yıllara dayanan tecrübesiyle harmanlayarak, ürün ve süreçlerin her aşamasında ortaya koyduğu inovatif çalışmalarıyla dikkat çekiyor.
  • Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği akademik iş birlikleri ile Ar-Ge çalışmalarına çok boyutlu destekler oluşturuyor.

EMR CHEMICAL INDUSTRY, beraber çözüm üreten, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve aynı motivasyonla hareket eden, alanında yetkin Ar-Ge ekibi ile müşterilerine özel katma değerli çözümler sunuyor.

Ar-Ge fonksiyonunun kabiliyetlerini güçlendirmeyi temel stratejik hedeflerinden biri olarak gören EMR CHEMICAL INDUSTRY, bu doğrultuda ileri karekterizasyon tekniklerini yürütebilecek ekipman kullanırken, tüm iş süreçlerini de yetkinlikleri yüksek çalışanlarla yönetiyor.